https://youtube.com/shorts/cuiA4bnUVWo?feature=share

Учні Будьківської гімназії привітали своїх дорогих вчителів з професійним святом!
Є професія у світі –
Серце віддавати дітям!
Серце вчителя безкрає,
Як би він його не краяв.
Тому гідний вчитель шани.
Так, любові і пошани
За роботу непросту
І за те, що я росту!
Хай же вистачить терпіння
Передати нам уміння.
А за працю вашу діти
Щиро вам дарують квіти!

https://youtube.com/shorts/qpCd5Ywt3_c?feature=sharehttps://youtube.com/shorts/K_01aYfjRIQ?feature=share

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі  відзначають Міжнародний день миру.

Минають дні, минають ночі…. Ці слова з відомого вірша великого Тараса Шевченка прийняли новий окрас у сучасному часі. Кожний рядок дивовижно переплітається між часовим простором різних століть. Наша волелюбна українська нація завжди відстоювала своє право на вільне та щасливе життя. Боротьба йде за кожен клаптик рідної землі, за кожну людину у нашій державі. Когось доля закинула на цей час у далекі країни, хтось залишився вдома, підтримуючи наших захисників не тільки ділом, але й словом. Словом Великого Кобзаря! Вічним словом!    

Осінь - це свято врожаю і достатку, дивлячись на дари осені розумієш, наскільки багата і родюча наша земля.

Осінь - це солодкий аромат стиглих яблук, смарагдові грона винограду...Осінь - це сонце, яке заплуталося в золотому мереживі листя, це кришталеві сльози дощу над селом...  Осінь - це щедрий урожай і гостинці від природи... Осінь - це чарівна пора, багата на свята, які всі ми так любимо!

В один із таких днів, 16 вересня, проходила виставка- конкурс "Дари осені ", де свої роботи презентували 1-4 та 5-6 класів. Роботи учнів виконували як самостійно, так і з допомогою батьків.

 

 

Учні Будьківської гімназії долучилися до міжнародної екологічної акції "Всесвітній день чистоти"

 

 

 

Previous Next

Свято першого дзвоника 2022

1 вересня у Будьківській гімназії пройшло свято Першого дзвоника.

У всіх класах школи пройшов перший патріотичний урок "Ми українці: честь і слава незламним  ", метою якого було виховання почуття гордості приналежності до незламного українського народу, який героїчно боронить власну державу, виховання глибокої пошани до загиблих Героїв і вшанування їх світлої пам'яті, поваги до Збройних сил України, виховання співчуття до людей, скалічених війною, виховання стійкості до впливів пропаганди країни - агресора.

Крім того, для учнів була організована Урочиста лінійка. Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять усіх загиблих Героїв та мирних жителів, які стали жертвами війни. Директор закладу Підгородецький Роман Васильович  привітав та побажав щасливого навчального року учням , терпіння та натхнення вчителям, успіхів, здоров'я та мирного неба всім присутнім.

Вас вітає офіційний сайт Будьківської гімназії Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області